Uchwyty do mebli

Wygodne i trwałe – takie są uchwyty i gałki, które montujemy w naszych meblach. Ale nie tylko! Ponieważ wykonujemy oryginalne meble, staramy się proponować naszym klientom również oryginalne akcesoria meblowe.

Uchwyty i gałki meblowe

komoda lustrzana biała MCdesign Meble uchwyty kołatki

Zamawiając w MCdesign Meble możesz wybrać klasyczne i nowoczesne, proste i oryginalne uchwyty meblowe, gałki i nóżki. Poniżej znajdziesz zdjęcia przykładowych uchwytów i gałek meblowych, które montujemy w naszych meblach.

Możesz wybrać któreś z nich podczas zamawiania komody, szafki RTV, witryny, szafki pod umywalkę lub innego mebla z szufladami czy drzwiczkami. Zwróć uwagę m.in. na uchwyty meblowe złote i czarne. To bardzo popularne modele, które wybiera wielu naszych klientów. Kolorem i designem pasują one do gałek i nóżek meblowych, które również możesz wybrać podczas składania zamówienia.

W MCdesign masz okazję zamówić komody i szafki z uchwytami lub gałkami meblowymi typu chrom połysk. Mogą być to proste rączki do szuflad lub bardziej oryginalne rozwiązania – takie jak metalowe, błyszczące kołatki. Idealnie pasują do mebli w stylu glamour.

A jeśli szukasz mebli z połyskiem lub lustrzanych zajrzyj do działu Przeszklenia. Znajdziesz tam oferty luster i czernionego szkła, które montujemy na frontach mebli. Takie elementy często łączymy z geometrycznymi ornamentami.

Maroko komoda biała 180 MCdesign Meble

Najbardziej popularne gałki

Przykładowe uchwyty w kształcie kołatek

uchwyty mebowe kołatki MCdesign Meble

Wybierz również