Stolik kawowy do nowoczesnego domu

Usiądź wygodnie na sofie i delektuj się pyszną kawą i chrupiącym ciastkiem. Ale, ale! Gdzie postawić kawę i poczęstunek? Jeśli urządzasz swój dom lub mieszkanie albo właśnie zmieniasz meble to pewnie zauważysz jak bardzo niezbędny jest stolik kawowy. Nie może zabraknąć go w żadnym salonie.

To na tym niskim stoliku stawiasz kawę dla siebie lub znajomych. Jeśli stolik ma odpowiednią wielkość to bez problemu zmieści się na nim też talerz z ciastem i talerzyki dla gości. Nie zapomnij też o serwetkach i widelczykach do ciasta. One także się przydadzą i powinny zmieścić na stoliku kawowym.

Mebel i ozdoba w jednym

Na co dzień przy stoliku kawowym możesz również wypić kawę. Czytając przy tym książkę lub oglądając film. Ale przecież nie robisz tego cały czas. Czasami tylko przechodzisz przez salon. Coś weźmiesz, odłożysz, posprzątasz lub zerkniesz, czy wszystko jest w porządku. Albo upewnisz się, czy Twój salon dobrze się prezentuje. Ważna jest nie tylko czystość, ale też sposób w jaki pomieszczenie jest umeblowane.

Stolik kawowy może nadawać wnętrzom zdecydowany charakter. Jeśli wybierzesz prosty, minimalistyczny mebel może on po prostu pasować do pozostałych sprzętów w salonie – witryny, konsoli, sofy lub komody.

Ale jeśli kupisz stolik kawowy okrągły o oryginalne podstawie to w Twoim salonie pojawi się mebel, który będzie przyciągał wzrok każdego gościa. Stanie się nie tylko standardowym i niezbędnym wyposażeniem. Taki stolik kawowy będzie stanowił również ozdobę pomieszczenia.

Okrągły stolik kawowy

W firmie MCdesign Meble wykonujemy między innymi stoliki kawowe okrągłe – głównie w kolorze czarnym i białym. Są to nowoczesne meble o oryginalnym kształcie. Uwagę zwraca idealnie gładki blat, na którym możesz postawić wazon z kwiatami i ułożyć czasopisma. Zmieści się tu też kubek z kawą i poczęstunek dla gości.

Ale jeśli chcesz to na co dzień nie musisz nic stawiać na stoliku. Ponieważ sam w sobie stanowi on znakomitą ozdobę salonu. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że jest wykonany z najwyższą starannością i dokładnością. Nasze stoliki kawowe mają jedyne w swoim rodzaju podstawy. Przykładowo mogą być to nogi krzyżakowe. To popularne rozwiązanie. Podczas, gdy wielu producentów mebli wykonuje nogi do stolika z metalu, my budujemy je z płyty meblowej. Dbając jednocześnie o wysoką stabilność mebla.

Okrągły stolik kawowy ma być bowiem nie tylko ładny, ale też użyteczny. Jeśli masz małe dzieci lub dopiero planujesz je posiadać to pewnie istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo maluchów. W przypadku stolika kawowego z okrągłym blatem nie ma obawy, że dziecko uderzy się w róg. Brzeg jest równy i gładki, a mebel łatwy do utrzymania w czystości.