Komoda do sypialni lub salonu

Urządzasz nowe mieszkanie? A może chcesz zmienić umeblowanie w swoim starym domu? Możliwe też, że po prostu potrzebujesz komody do sypialni albo pojemnego i eleganckiego mebla do salonu? Niezależnie od tego, z jakiego powodu szukasz komody, my możemy ją dla Ciebie zbudować. Szybko i solidnie.

Wykonujemy komody do salonu i sypialni. Ale jeśli chcesz możesz postawić komodę również w innym pomieszczeniu, w którym jest ona niezbędna. Tym bardziej, że nasze komody są nie tylko praktyczne. Stanowią elegancką i nowoczesną ozdobę każdego pokoju. Nie musisz już zastanawiać się nad obrazami i dodatkami. Ponieważ Twoi goście będą zwracać uwagę tylko na nowy mebel.

Biała komoda w macie lub z połyskiem

Komoda w kolorze białym to prawdziwy hit naszego sklepu internetowego MCdesign Meble. Większość klientów zamawia meble właśnie o tej barwie. Wybierają nie tylko komodę białą, ale też szafki RTV, stoliki nocne, konsole i inne meble w identycznej kolorystyce. Jeśli zamawiają więcej mebli do jednego pomieszczenia to decydują się nie tylko na to, aby komoda, stolik kawowy czy witryna były białe, ale też żeby zostały wykonane w tej samej stylistyce.

Większość naszych mebli jest nie tyle biała, co ma matową powierzchnię. Zwróć uwagę, że biała komoda o matowym wykończeniu prezentuje się zupełnie inaczej niż mebel na wysoki połysk. Sam odcień bieli może być inny, a komoda zyska zupełnie inny design.

Szczególnie, gdy zadbasz o odpowiednie dodatki.

Szklane meble do salonu

Wolisz komodę w stylu glamour czy industrialnym? W pierwszym wypadku sprawdzą się fronty z ornamentami i szkłem, zaś w drugim proste, pełne drzwiczki, metalowe gałki i nóżki w kształcie litery L.

Szklane elementy drzwiczek to hit naszego sklepu. Wielu klientów zamawia nie tylko komody, ale też szafki telewizyjne i witryny do salonu, z takimi frontami. Gdy wszystkie meble są wykonane z zachowaniem identycznego wzornictwa i umieszczone w jednym pomieszczeniu, robią niezapomniane wrażenie. Goście przebywający w Twoim salonie nawet tylko z krótką wizytą, na długo zapamiętają jak pięknie prezentowała się komoda z oryginalnymi, lustrzanymi drzwiczkami. Tym bardziej, że taki element frontu odbija światło i powoduje, że pomieszczenie staje się optycznie większe, jaśniejsze i jeszcze bardziej eleganckie.

Komoda z szufladami

Jak możesz się przekonać wykonujemy różne modele nowoczesnych mebli. Wśród nich możesz wybierać m.in. komody z drzwiczkami i półkami oraz z szufladami. Zamów taką, która najbardziej Ci się podoba oraz umożliwi wygodne przechowywanie dowolnych przedmiotów. Niezależnie od tego, czy chcesz trzymać w komodzie ubrania, naczynia, sprzęt RTV, książki, dokumenty lub coś innego.

Zwróć uwagę, że wykonujemy również komody z nowoczesnym systemem otwierania. Dzięki czemu możesz zamówić mebel bez gałek i uchwytów. A jak go otworzysz? Wystarczy, że lekko naciśniesz na front, aby uchylić drzwiczki lub delikatnie wysunąć szufladę. Zamykanie komody odbywa się dokładnie w ten sam sposób. System cichego domyku zapewnia zamykanie bez trzaskania drzwiczkami i wsuwania rozpędzonej szuflady.