Szafka pod umywalkę – stojąca lub wisząca?

Jeśli szukasz szafki podumywalkowej, to możesz już przestać. W MCdesign Meble wykonujemy meble w dowolnym stylu, idealnie dopasowane do potrzeb i gustu klientów. Zbudujemy też Twoją szafkę podumywalkową.

Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię model, a także wskażesz odpowiedni wymiar, kolor i akcesoria – takie jak uchwyty, gałki, nóżki oraz mechanizmy ułatwiające ciche zamykanie i otwieranie szuflad, drzwiczek.

Możesz zamówić szafkę podumywalkową:

  • w różnym wymiarze – wykonujemy szafki pod umywalkę 50 cm, a także meble o szerokości 60, 80, 100, 120 cm i większe. Upewnij się jakiej wielkości wyposażenie łazienki jest Ci niezbędne, a my przygotujemy je dla Ciebie.
  • w dowolnym kolorze – białe i czarne szafki są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Ale wiele osób jest zainteresowanych modelami w innym kolorze – np. butelkowa zieleń lub granat. Realizujemy również bardziej oryginalne zlecenia. Budujemy m.in. szafki lustrzane z frontami z elementami luster lub imitujące powierzchnię luster.
  • nowoczesną lub klasyczną – urządzając łazienkę decydujesz w jakim ma być stylu. Czy wolisz płytki wyglądające jak wycięte z marmuru typu glamour, czy wybierzesz klasyczną, ale nowoczesną biel? Możemy wykonać dla Ciebie szafkę pod umywalkę, która będzie idealnie pasować do wnętrza łazienki. Jeśli uwielbiasz marmur, wybierz model zbudowany z płyt meblowych o powierzchni do złudzenia przypominających ten rodzaj kamienia. Jeżeli zaś zależy Ci na efekcie glamour to pamiętaj, że do szafki będą pasować nóżki i gałki w złotym lub srebrnym kolorze o pięknym połysku.
  • stojącą lub wiszącą – wielu naszych klientów pyta o szafkę pod umywalkę stojącą. Zależy im na solidnym meblu z eleganckimi nóżkami i mocnym blatem. I właśnie takie egzemplarze budujemy. Jednocześnie wykonujemy szafki podumywalkowe wiszące, w których najczęściej montujemy pojemne szuflady.
  • z drzwiczkami lub szufladami – niezależnie od tego, czy wybierasz szafkę pod umywalkę stojącą lub wiszącą, glamour lub nowoczesną albo o szerokości 50 czy 120 cm, możesz zdecydować czy ma ona posiadać szuflady lub drzwiczki. A może potrzebujesz mebla, w którym będą zamontowane zarówno drzwiczki, jak i szuflady? Takie zamówienie też możemy zrealizować. Zobacz ofertę lub skontaktuj się z nami.

Meble do łazienki

Nawet w małej lub minimalistycznej łazience przydatna – a czasami niezbędna – jest chociaż niewielka szafka. Zależnie od potrzeb możesz w niej przechowywać kosmetyki, środki czystości, szmatki do kurzu lub inne ściereczki. Jeśli wkładasz dużo wysiłku w urządzenie łazienki, wybór armatury i płytek to pewnie nie chcesz, aby te przedmioty były na widoku.

Dlatego w Twojej łazience szafka będzie niezbędna. Prawdopodobnie umieścisz ją pod umywalką. Jest to najczęściej wybierane miejsce, ponieważ stojąca pod zlewem szafka nikomu nie zawadza i można praktycznie wykorzystać wolną przestrzeń.

Wykonujemy meble pod szerokie zlewy oraz szafki podumywalkowe z blatem, na którym możesz zamocować wybraną umywalkę. Nie musi być ceramiczna. Możesz wybrać na przykład model szklany, metalowy, kamienny lub złoty. A my z przyjemnością wykonamy szafkę, która będzie pasować do umywalki zarówno pod względem designu, jak i koloru.