Konsola do przedpokoju

Znasz stwierdzenie: Najważniejsze jest pierwsze wrażenie? Bo jeśli tak, to pewnie wiesz jak ważne jest, aby zrobić je na gościach. Gdy ktoś pierwszy raz odwiedza Cię w Twoim domu lub po raz pierwszy widzi Twoje dopiero co kupione i urządzone mieszkanie, to chcesz na nim pewnie zrobić jak najlepsze wrażenie. Jest na to prosty sposób.

Zadbaj nie tylko o odpowiednie płytki na podłodze i modny kolor ścian. Urządzając nowe lub wyremontowane wnętrza koniecznie pomyśl też o wyborze właściwych mebli. A którego z nich nie może zabraknąć w przedpokoju? Jest to oczywiście konsola, czyli praktyczna ozdoba.

Konsola z szufladami lub bez

Konsola do przedpokoju to jeden z podstawowych mebli we współczesnym domu. Nie tylko dlatego, że jest to bardzo modny sprzęt. Konsola w przedpokoju jest po prostu praktycznym rozwiązaniem.

Możesz na niej postawić pojemnik, miseczkę lub koszyk na klucze. Jeśli wybierzesz konsolę z szufladami to właśnie w nich schowasz różne niezbędne drobiazgi. Wówczas nie musisz nawet nic kłaść na blacie, bo wszystko ukryjesz wewnątrz. W jednej szufladzie umieścisz np. klucze do domu, a w innej klucze do samochodu lub garażu.

Nie tylko na konsoli z szufladami nie potrzebujesz układać żadnych drobiazgów. Również na meblu bez schowków nie musisz tego robić. W końcu konsola ma też stanowić ozdobę Twojego przedpokoju. Możesz po prostu postawić mebel przy ścianie, cieszyć się jego widokiem i zobaczyć jakie wrażenie robi na gościach.

I to niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na prostą konsolę czarną lub białą lub wybierzesz meble z ozdobnymi elementami. W stałej ofercie MCdesign Meble posiadamy różne modele do wyboru.

Meble proste lub glamour

Minimalizm lub glamour – który styl wolisz? Wybierz, a my wykonamy dla Ciebie konsolę, która będzie idealnie w Twoim guście. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli, które tworzymy na indywidualne zamówienie. Każdy Zamawiający może wybrać m.in. kolor mebla oraz akcesoria – takie jak nóżki, gałki, uchwyty i przeszklenia.

Również konsole dostępne są w wielu wariantach. Do najbardziej popularnych należą czarne oraz białe meble do przedpokoju. Jednak biel bieli nierówna. W MCdesign Meble możesz zamówić konsolę białą matową lub z połyskiem. Podobnie jest w przypadku czerni.

Poza tym istotny jest też ogólny design oraz szczegóły projektu. Zwróć uwagę na konsolę Maroko z szufladami, które mają fronty z lustrem i ornamentem. To prawdziwa konsola typu glamour!

Wolisz prostszą wersję? W takim razie pewnie zainteresuje Cię konsola Milano. Posiada ona mosiężne dodatki wokół blatu oraz pomiędzy nogami. Prosta, ale efektowna. Podobnie jak wiele innych naszych mebli.

Nie tylko do przedpokoju

Chociaż konsola najczęściej umieszczana jest w przedpokoju, to nie jest to żadna obowiązkowa – choć niepisana – zasada. Swoją konsolę możesz postawić tam, gdzie chcesz. Może być to zarówno przedpokój, korytarz, jak i salon lub sypialnia.

Tym bardziej, że w salonie jest zazwyczaj znacznie więcej miejsca niż w przedpokoju. Konsola może się tu nie tylko zmieścić, ale też lepiej prezentować. Goście z pewnością zwrócą na nią uwagę!

Jeśli urządzasz salon, to koniecznie zobacz inne meble w naszej ofercie. Możesz zamówić witrynę, komodę, stolik kawowy i szafkę pod telewizor dokładnie w tym samym kolorze i stylu, co konsola. Złożenie zamówienia będzie tym łatwiejsze, gdy wybierzesz wszystkie meble z jednej kolekcji – np. wspomnianej wyżej Maroko.

A jeśli chcesz umieścić swoją konsolę w sypialni i używać jej jako toaletki to wówczas możesz zamówić do kompletu szafki nocne. Je również wykonujemy w różnej kolorystyce i stylistyce. Ponieważ sami projektujemy nasze meble, będziesz mieć pewność, że nikt z Twoich znajomych nie będzie mógł się pochwalić identycznymi – zarówno konsolą w przedpokoju, jak i toaletką w sypialni.