Toaletka – biała, nowoczesna i oryginalna

Jeśli szukasz toaletki to dobrze trafiłaś! W MCdesign Meble wykonujemy toaletki wyłącznie według własnych pomysłów. Każdy mebel osobiście projektuje i buduje Mateusz Czerwionka, właściciel firmy. Inspiruje się przy tym aktualnymi trendami i potrzebami klientów.

Dlatego w naszej ofercie znajdziesz toaletki białe i czarne, czyli w najczęściej wybieranych kolorach. Większość naszych mebli wykonanych jest w stylu nowoczesnym, a nawet minimalistycznym. Jednak jeśli szukasz toaletki typu loft lub industrial to także zamówisz ją w sklepie internetowym MCdesign. W końcu określenie toaletka nowoczesna może oznaczać dla każdego coś zupełnie innego. Jeden wybiera minimalizm, inny loft, a kolejny styl glamour.

Do makijażu, jako konsola lub biurko

Możesz zamówić toaletkę w dowolnym stylu. Tak samo jak możesz używać tego meble do różnych celów. Część osób szuka typowej toaletki do sypialni, przy której można wygodnie usiąść, założyć biżuterię i wykonać makijaż. Ale nie każdy chce używać tego mebla tylko do dbania o swoją urodę.

Toaletka może być ustawiona w przedpokoju lub salonie i służyć jako konsola. Stanowiąc przy tym piękną ozdobę, a jednocześnie schowek na klucze lub inne drobiazgi oraz podstawa pod wazon z kwiatami.

Na tym nie kończy się lista zastosowań toaletki. Może być ona używana również jako biurko. W dzisiejszych czasach, gdy większość z nas nie korzysta ze stacjonarnych komputerów, do nauki i pracy nie potrzeba też dużego biurka. Nowoczesna toaletka w sam raz może je zastąpić. Niezależnie od tego, czy wybierzesz model z szufladkami lub bez. Na blacie zmieścisz laptop, pojemnik z długopisami, lampkę i kilka innych drobiazgów.

Toaletka z lustrem nie tylko na blacie

Szukając odpowiedniego mebla do swojego domu, zwróć uwagę nie tylko na ogólny wygląd i wymiary toaletki. Istotne są też szczegóły. Czy potrzebujesz toaletki z lustrem czy bez lustra? W naszej ofercie znajdziesz coś więcej niż typową toaletkę z lustrem. Jest to mebel lustrzany.

Wykonujemy toaletki z frontami szuflad, na których zamontowane są lustra i geometryczne ornamenty. To prawdziwe toaletki typu glamour. Biała, matowa powierzchnia blatu i ornamentów idealnie komponuje się z odbijającymi światło lustrami i błyszczącymi gałkami.

Możesz też zamówić czarne meble z powierzchnią matową lub o głębokim połysku. A jeśli nie odpowiadają Ci lustrzane fronty to wybierz szklane, barwione na czarno. Do nich też znajdziesz w naszym sklepie oryginalne dodatki. Mogą być to na przykład złote gałki, które są standardowym wyborem w przypadku toaletek glamour. Nie są jednak obowiązkowe. Zobacz ofertę i wybierz model, który to Tobie najbardziej odpowiada.