Oryginalne witryny od MCdesign

W ofercie MCdesign posiadamy wiele mebli, które są jednocześnie praktycznym, domowym sprzętem oraz oryginalną ozdobą wnętrz. Dobrym tego przykładem są właśnie witryny. Niektórzy nasi klienci mówią na ich widok: To dzieło sztuki!

Nie będziemy zasłaniać się fałszywą skromnością. Z przyjemności słuchamy takich komplementów na temat naszych witryn do salonu.. Tym bardziej, że podobnie jak w przypadku pozostałych mebli, również witryny od początku do końca projektujemy i wykonujemy samodzielnie. Inspirujemy się jedynie popularnymi, światowymi trendami oraz potrzebami klientów.

Ponieważ to, czego szukają i potrzebują klienci oraz jaki mają gust, jest dla nas najważniejsze. Możemy zbudować mebel w dowolnej stylistyce i kolorze oraz z różnymi akcesoriami meblowymi – nóżkami, uchwytami oraz mechanizmami ułatwiającymi ciche zamykanie.

Witryna do salonu

Salon to pomieszczenie, w którym klienci najczęściej umieszczają nasze witryny. Trudno im się dziwić. W końcu witryna to nie jest mały mebel i zajmuje dość dużo miejsca. Ile? To zależy od zamawiającego. Wykonujemy witryny w różnych wymiarach zależnie od potrzeb klienta.

Poza tym witryny od MCdesign przykuwają uwagę. Wielka szkoda byłoby je ukrywać w pomieszczeniu, do którego goście zaglądają raczej rzadko. Nie każdy chce pokazywać gościom swój gabinet do pracy, biuro lub sypialnię. Zaś w przedpokoju nie zawsze jest wystarczająco miejsca, aby umieścić tam witrynę i jeszcze odpowiednio ją zaprezentować.

Jest jeszcze jedna ważna kwestia, o której warto pamiętać. W MCdesign oferujemy nie tylko pojedyncze meble, ale całe ich kolekcje. Możesz więc od razu kupić komplet mebli do salonu, które będą do siebie idealnie pasować. Nie tylko pod względem koloru, ale też wzornictwa, stylu i dodatków. Jeśli chcesz możesz więc za jednym zamachem zamówić witrynę, komodę RTV, stolik kawowy i więcej.

Masz bowiem okazję kupić nie tylko meble do salonu, ale też sprzęty do innych pomieszczeń. Wykonujemy na przykład konsole do przedpokoju lub korytarza; toaletki do sypialni oraz szafki łazienkowe pod zlew. Zobacz naszą pełną ofertę.

Szklana witryna nie tylko na książki

W każdym meblu możesz przechowywać to, co chcesz. Podobnie jest z witryną do salonu. Zwróć na to uwagę, przymierzając się do złożenia zamówienia. Zastanów się, czy zależy Ci, aby sama witryna była ozdobą salonu czy raczej chcesz odpowiednio zaprezentować znajdujące się w niej przedmioty.

W pierwszym wypadku może Cię zainteresować witryna z lustrzanymi frontami. Dodatkowo drzwiczki mebla są ozdobione eleganckimi ornamentami. Projektując takie meble inspirujemy się zarówno nowoczesnym, jak i tradycyjnym wzornictwem. Bardzo lubimy wprowadzać do mebli m.in. elementy orientu – takie jakie koniczyna marokańska.

Jeśli nie chcesz mieć dodatkowych luster w pomieszczeniu, albo po prostu zależy Ci na jak najlepszym pokazaniu przedmiotów przechowywanych w witrynie, wybierz lepiej witrynę z przeszkleniem. Znajdziesz ją w naszej ofercie.

Wykonujemy meble z półkami i wysokimi szklanymi drzwiczkami. Oferujemy również modele z mniejszymi drzwiczkami i pojemnymi szufladami. Dostępność wariantów jest ogromna. Wystarczy wybrać taki, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i – oczywiście – gustowi.