O firmie MCdesign Meble

Tworzymy meble z pasji. Oferujemy wyłącznie oryginalne modele, zaprojektowane przez właściciela firmy Mateusza Czerwionkę. Sprawdź naszą bogatą ofertę mebli, wybierz model i wariant. A potem zamów i czekaj na dostawę.

Od fabryki w Skandynawii do własnej firmy

komoda czarno złota lustrzana MCdesign Meble

Nie robiłem w życiu niczego innego – mówi z rozbrajającą szczerością Mateusz Czerwionka, właściciel firmy MCdesign Meble.

Mateusz Czerwionka jest z wykształcenia stolarzem meblowym. Już w szkole średniej zajmował się budową mebli z płyt wiórowych, MDF i HDF oraz płyt stolarskich fornirowanych. To wtedy poznał podstawy zawodu oraz nauczył się jak ważna jest dokładność i pracowitość.

Pierwsza praca po zakończeniu edukacji? Oczywiście w meblarstwie. Ponieważ Mateusz Czerwionka jest stolarzem nie tylko z wykształcenia, ale też z pasji. Doświadczenie zawodowe zdecydował się zbierać w największej fabryce mebli w Skandynawii. Przepracował w niej około 10 lat, po godzinach tworząc meble dla siebie według własnych pomysłów.

Po powrocie do Polski, Mateusz Czerwionka postanowił zacząć działać na własny rachunek. Dlatego 20 maja 2020 roku uruchomił firmę MCdesign Mateusz Czerwionka, znaną pod marką MCdesign Meble. Już w nazwie jest wszystko, co należy wiedzieć o firmie. Są inicjały właściciela i oferta, czyli designerskie meble na zamówienie.

Oferta MCdesign Meble

Siedziba firmy MCdesign Meble znajduje się w Czarnej Wodzie w województwie pomorskim. To tutaj powstają wszystkie meble zamówione przez klientów i stąd trafiają do ich domów w całej Polsce.

MCdesign Meble - Firma z zasadami

W MCdesign Meble uważamy, że kluczem do sukcesu firmy jest przestrzeganie kilku zasad:

Zwróć uwagę, że wszystkie meble dostarczamy samodzielnie na terenie całej Polski. Nie ma dla nas znaczenia, jak długa droga oddziale siedzibę firmy MCdesign Meble od domu klienta. Poza tym niezależnie od trasy i wielkości zamówienia koszt transportu jest zawsze taki sam.

Maroko komoda RTV biała MCdesign Meble

Nasze meble

Obserwuj nas